Een zwaard en een onthoofding (bekentenis #4)

Het zwaard van IanIk heb voor onze zoon een zwaard gemaakt. En daarmee een jeugdtrauma onthoofd. TJAK! Trauma: lang geleden had ik een zwaard gemaakt. Romeins model. Maar een etter in onze wijk (je kent ze, rondhangen, kliekjes, met hun fietsen -later brommertjes-, uitlachers ook) heeft mijn zwaard afgepakt en onvindbaar in een maïsveld gekieperd. Nooit teruggevonden. Dus dit is mijn WRAAK.

In onze wijk woonde ook een tweeling. En hun vader maakte voor hen eens superzwaarden (5x groter, 500x sterker). En die gasten mepten door! Barbaren waartegen wij, fijnvoelende ridders van romantische inborst, wel veel plannen, maar geen kans maakten. Maar onlangs kwam ik één tweelinghelft tegen. Tof, en nog weinig barbaars. De andere helft is blijkbaar directielid van een bank. Nog wel barbaar dus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.